W dzisiejszych czasach niemalże każde gospodarstwo domowe posiada do użytku osobistego przynajmniej jeden samochód osobowy. Zakup auta wiąże się nie tylko z jego co okresowym przeglądem, naprawami usterek i zakupem paliwa. Ważną kwestią dotyczącą posiadania samochodu jest zakup OC oraz AC.

Doskonałym rozwiązaniem, które umożliwi wybranie najdogodniejszej opcji zakupu polisy jest rankomat porównywarka OC AC. Ten internetowy kalkulator w bardzo szybki sposób umożliwi obliczenie najtańszych, obowiązujących na polskim rynku motoryzacyjnym składek. Rankomat jest specyficznym typem wyszukiwarki, która umożliwia znalezienie tanich polis OC lub też najlepszych pakietów OC + AC.
Taki internetowy sposób na wybranie najkorzystniejszego OC oraz AC wybiera coraz więcej Polaków. Najprostszym i najszybszym sposobem zasięgnięcia jakiejkolwiek informacji jest właśnie internet. Internetowa wyszukiwarka OC i AC, tzw. rankomat to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szybko i skutecznie chce znaleźć najlepiej dopasowany do siebie pakiet OC / AC.