Poczta pantoflowa już dawno zeszła na drugi plan, ustępując miejsca licznym portalom plotkarskim. Mimo, że jest ich bez liku, żaden nie obawia się konkurencji, bo plotka czai się w każdym zakątku ziemi. Naprawdę niewielu osobom udaje się przed nią uchronić. Przeciętny Pan Nowak niewątpliwie należy do grona szczęśliwców, albo ubolewa nad faktem nikłej sławy. Jak wiemy przeciętność jest passe.
Media każdego dnia huczą od plotek i może wstyd się przyznać, ale trudno oszukać ludzką naturę. Kochamy tropić sensacje, budujemy się na cudzym nieszczęściu i trochę z ulgą śledzimy życie gwiazd dużego formatu, które tak jak my zmagają się z przyziemnymi problemami. Nie można również zapomnieć o celebrytach, bez których nie byłoby tego całego zamieszania. Nie szczędzą nam anegdot ze swojego życia prywatnego i biznesowego. Czasem czytamy więcej, niż chcielibyśmy wiedzieć. Kara za wścibskość? Niewykluczone.
Perełką roku 2015 okazał się Mister Polski Rafał Maślak. Jego kariera nabrała rozpędu dzięki zachwycająco wymodelowanej sylwetce. Plotka jednak głosi, że jego pięć minut sławy nieubłaganie dobiega końca.